ULTIMATE WARRIORS  k.k.

Üdvözlünk az ULTIMATE WARRIORS k.k. oldalán!

MENÜ
2012.10.07. - vasárnap 12:00 Tejút u. Általános Iskola  1214 Budapest, Tejút u. 2.
Ultimate Warriors:Webpont
67:70
21:13 , 19:20 , 19:21 , 8:16
Bohács 7p.,Stamler 16p.,Podt 21p.,Péter 2p.,Borsos 16p.,Szabó P. 5p.
Bohács Péter:
Az első meccs izgalmával mentünk fel a pályára, ami látszott is a játékunkon. Az első negyed mint látszik az eredményen is teljesen az irányításunk alatt állt. A 2-3. negyedben ismét előjöttek némi fegyelmezetlenségek, figyelmetlenségek, aminek eredményeképp a ritmusunk is kicsit szét esett, és ezt vittük magunkkal a 4. negyedre.
Fizikálisan úgy érzem a csapat teljesen rendben van. De fejben sajnos sokszor szétesünk ami a dobásokon valamint a helyzet kihasználásokon meglátszott.
Minden tiszteletem a CSAPATé. Első meccs, más "C csoportos" ritmus, sajnos nem nyertünk, de messze még a vége.

Kiemelném a csapatból Podt Matyi támadásbeli munkáját, valamint Czifra Peti eddig még soha sem látott, de most IGEN védekezésbeli teljesítményét.

2012.10.16. - kedd 20:00  Tejút u. Általános Iskola  1214 Budapest, Tejút u. 2.
Csepeli Rombolók:Ultimate Warriors
54:66
11:17 , 12:15 , 15:14 , 16:20
Stamler 20p.,Borsos 16p.,Szabó P. 10p.,Baricska 8p.,Podt 6p.,Osvát 4p.,Péter 2p.

2012.10.28. - vasárnap 12:00  Erzsébet u. Általános Iskola  1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
Ultimate Warriors:István Öf.
65:48 (69:48)
12:21 , 13:13 (17:13), 19:5 , 21:9
Podt 29p.,Szabó P. 10p.,Stamler 10p.,Hojer 5p.,Czifra 4p.,Baricska 4p.,Bohács 2p.(4),Péter 1p.(3)
A két meccses összefoglaló a csapatól a csapatról.

Egyben írnék az elmúlt két, győzelemmel zárult mérkőzésről, mert szerintem a két győzelemnek azonos volt az oka.
A kimagaslóan jó csapatvédekezés. Az emberfogásunk és a folyamatos besegítések miatt. A támadójátékunk mindkét meccsen igencsak döcögősen indult, de a mérkőzések második részére megoldódtak a problémáink.
Ki kell emeljem ezzel kapcsolatban Szabó Péter "Petike" és Podt Mátyás "Matyika" játékát. Petike az első és a második mérkőzésen is nagyon jól ismerte fel a lehetőségeket, mikor kell megtámadni a zónát és ebből szerezte a pontjait, általában a megítélt büntetőket is értékesítve. Matyika a mai István ÖF elleni meccsen volt a csapat húzóembere, kihasználva a sebességét és a robbanékonyságát a statikusan védekező ellenféllel szemben. Dicséretet érdemelnek még a magas embereink, kiemelném Baricska Norbi és Hojer Peti kemény munkáját az ellenfél nagy emberével szemben.
A Rombolók elleni mérkőzésre visszatérve nagyon kellettek még Borsos Tomi triplái és Stamler Ádám "Goofy" szokásos megalkuvást nem tűrő agresszív védekezése és hatékony támadójátéka.
Nagy gratuláció mindenkinek, és szerintem az utóbbi két győzelemmel üzentünk a kétkedőknek, hogy az első vereség botlás volt semmi más.

Hajrá Warriors!

2012.11.11. - vasárnap  13:30  Erzsébet u. Általános Iskola  1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
Ultimate Warriors:Budafok/B
82:77
18:14 , 18:23 , 25:19 , 21:21
Podt16p.,Stamler 22p.,Borsos 23p.,Hojer 4p.,Bohacs 9p.,Baricska 6p.,Czifra 2p.,

2012.11.18. - vasárnap  18:00  Diana u. Általános Iskola  1125 Budapest, Diana u. 35-37.
Diana Öregfiúk:Ultimate Warriors
56:72
7:25 , 11:16 , 19:18 , 19:23
Borsos 10p.,Peter 11p.,Bohacs 9p.,Podt 14p.,Stamler 4p.,Szabo P. 11p.,Czifra 8p.,Baricska 5p.

Ultimate Warriors:Öregsasok
70:84
12:24 , 15:23 , 21:25 , 22:12
Podt 13p.,Borsos 22p.,Stamler 8p.,Peter 10p., Czifra 6p.,Bohacs 7p.,Hojer 4p.

2012.12.02. - vasárnap 17:15 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
Iparterv:Ultimate Warriors

2012.12.09. - vasárnap 13:30  Erzsébet u. Általános Iskola  1041 Budapest, Erzsébet u. 31
Ultimate Warriors:Piarista Öf.

2012.12.15. - szombat 17:30  Erzsébet u. Általános Iskola  1041 Budapest, Erzsébet u. 31
Sördögök:Ultimate Warriors

2013.01.05. - szombat 16:30 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület 1123 Budapest, Kis János altábornagy u. 42.
 Budai XI.Major:Ultimate Warriors

2013.01.13. - vasárnap 13:30 Erzsébet u. Általános Iskola 1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
Ultimate Warriors:Földmérő ASE

Hobbi SK:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:KOKEC

2013.02.13. - szerda 20:00 Közgáz Terem 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
Webpont:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:Csepeli Rombolók

2013.02.24. - vasárnap 16:00 Tejút u. Általános Iskola 1214 Budapest, Tejút u. 2.
István Öf.:Ultimate Warriors

2013.03.01. - péntek 20:30 Budafoki Sporttelep 1222 Budapest, Promontor u. 89/a.
Budafok/B:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:Diana Öregfiúk

2013.03.24. - vasárnap 18:00 BHSE Labdajáték Terem 1134 Budapest, Dózsa Gy út 53.
Öregsasok:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:Iparterv

2013.04.18. - csütörtök 18:00 Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 Budapest, Pesti Barnabás u. 1.
Piarista Öf.:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:Sördögök

Ultimate Warriors:Budai XI.Major

2013.05.04. - szombat 18:30 IX. kerületi Sportcsarnok 1096 Budapest, Vendel u. 10.
Földmérő ASE:Ultimate Warriors

Ultimate Warriors:Hobbi SK

Menü

Hírek

• Dühítő vereség az első mérkőzésen.
    2012-10-08 08:44:10

Kikaptunk első mérkőzésünkön a Webpont ellen,akiket egy laza játékkal is min.10-15 ponttal kellett volna felülmúlni.

• ÚJ TÁMOGATÓK A CSAPATNÁL
    2012-09-08 11:39:48

Új támogatók csatlakoztak a csapatunkhoz. OSI-COLONEL SECURITY,PAJZS

Reméljük kapcsolatunk hosszútávú lesz!!!

• KEZDÉS
    2012-09-05 08:34:20

A nyár folyamán több esemény is történt a csapaton belül.Edző csere,sérülés,eligazolás,leigazolás.

Szeptember 3-án megkezdtük a felkészülést a 2012-2013-as szezonra.

• 6. helyen végeztünk
    2012-06-10 21:00:10

Csapatunk 6. helyen zárt a 2012-es Szuper Kupán!

• Mai mérlegünk 1:1
    2012-06-03 22:07:42

Erőssebb fiatalabb ellen nem,de a 2. helyezett ellen sikerült.

• Kikaptunk,de messze még a vége
    2012-06-02 16:37:18

Kikaptunk az első mérkőzésen a legerősebbtől.Nem sokon múlott!

• SZUPER KUPA
    2012-05-31 21:17:29

2012.06.02.szombat 12:00

Ellenfelünk a Kőbányai Darazsak Regionális csapata!!!

• Gyatra játékkal,Majdnem.....
    2012-05-26 07:10:24

Amit terveztem és kértem abból semmi sem történt és kikaptunk a KLKS ellen.

• Nem az eredmény lesz ma a fontos
    2012-05-25 16:35:47

Ma utolsó mérkőzésünket játszuk a "D" csoportban a KLKS ellen.Ma a gyakorlásra,csapatjátékra törekszünk mint inkább az eredményre!!!!

• Bátran,center nélkül is sikerült
    2012-05-23 06:30:47

Egy elmaradt mérkőzést játszottunk le a Híd Unióval.Center nélkül,bátor játékkal nyertünk!

• Szuper Kupa
    2012-05-15 05:47:06

A legerősebb csoportba került a Warriors!!

Regionális 1.helyezett Kőbányai Darazsak

"A" liga 1. helyezett

"A" liga 2. helyezett

"D" liga 1. helyezett ULTIMATE WARRIORS KK

• ...és pont.!!!
    2012-05-14 05:43:21

Vasárnap du. bajnok lett az ULTIMATE WARRIORS KOSÁRLABDA KLUB!!!!!!!

• Vasárnap pont kerülhet a végére!!!
    2012-05-12 08:55:24

Május 13-án 15:00-kor a Kőbányai Darazsakkal játszunk Csepelen a Tejúton.Ha megnyerjük,Megnyertük a 2011-2012-es bajnokságot!

HAJRÁ WARRIORS!!!!!!!

• Már csak 1 kell !!!!!
    2012-05-10 21:26:25

Fiataljaink domináltak a Piarista Öf. otthonában.

• Már csak 2 győzelem kell!
    2012-05-05 07:41:27

Péntek este küzdelmes mérkőzésen a 3. negyedben leromboltuk a Csepeli Rombolókat.

• Hoztuk a Kötelezőt
    2012-04-22 21:26:33

40 ponttal nyertünk a Párkány Street ellen.

• Futóórás mérkőzés a Young Boys ellen
    2012-04-15 16:57:45

Érdekes mérkőzést játszottunk a Budai XI SE Young Boys ellen,de a körülményekhez képest hoztuk a győzelmet.

• Vége a szünetnek
    2012-04-12 05:31:27

Vasárnap újra pályára lépünk a Budai XI SE ifjabbik legénysége ellen!

• Megtáncoltattuk a Farkasokat
    2012-03-31 18:42:41

Küzdelmes első félidővel,gyors,okos második játékrésszel nyertünk az Álló Farkasok ellen!

• Időpont módosítás!
    2012-03-27 05:24:19

Március 31-én szombaton 10:30-kor fogadjuk vendégül az Álló Farkasokat!

• Nem várt pontkülönbség az Old Boys ellen.
    2012-03-25 09:32:05

Szombaton nagy arányú győzelmet arattunk az Old Boys ellen.

• Letelt a 2 hét szünet
    2012-03-22 05:56:01

Szombaton a Budai XI SE Old Boys ellen játszunk 14:30-kor idegenben.

• Nyertünk a BC Csepel otthonában
    2012-03-04 07:23:02

Nem játszottunk szépen,de ez is elég volt a győzelemhez!

• BC Csepel:Ultimate Warriors
    2012-03-02 07:43:29

Szombaton délután BC Csepel pályáján lépünk fel.Van mit javítanunk az első mérkőzésünk után.

• Ultimate Warriors:Sajtó Sc
    2012-02-27 05:30:55

Görcsös első negyeddel,fináléval a végén,nyertünk a Sajtó SC ellen!

• Ultimate Warriors:Sajtó SC
    2012-02-25 07:18:32

2012. 02. 26.   9:00

• Mecsináltuk!
    2012-02-18 19:32:16

Megdöntöttük a "D" csoport pontrekordját! 125 pontot dobtunk idegenben a Gyűrűk Urainak.

• Gyűrűk Urai KSE: Ultimate Warriors
    2012-02-16 05:36:28

Szombaton 15:00-kor idegenben játszunk a Gyűrűk Urai ellen.

• 111:28
    2012-02-13 05:24:33

83 ponttal engedtük haza a Szent Pál Akadémiát.

• Ultimate Warriors:Szent Pál Akadémia
    2012-02-10 13:29:08

2012.02.12. vasárnap 15:00 Erzsébet utca

• FEGYELMI TÁRGYALÁS
    2012-02-07 05:55:23

A hétfői szövetségi napon fegyelmin kellett megjelennünk a BKSZ-nél.Számámunkra kedvező döntés született.Milán igazolását vissza kaptuk.Büntetése: 2 mérkőzéses eltíltás a bajnokság végéig a büntetését felfüggesztve.

Csak annyit,hogy megnézték a videót és bár nem mondták ki,de nem értettek egyet PORPÁCZY LÁSZLÓ játékvezető döntésével,de a fejcsóválás mindent elárult.

Ezúton szeretném megköszönni a segítséget TILINGER ZSOLT-nak (Híd-Unio SE)segítségét aki a felvételt rendelkezésünkre bocsájtotta.KÖSZÖNJÜK!!

• Elszenvedtük első vereségünket
    2012-02-04 17:39:49

Sajnos nem a két csapat döntötte el,hogy ki a jobb csapat!

• 2012.02.04. 10:00 GÖD
    2012-02-02 14:57:29

Szombaton nagy csata várható a GÖD pályáján!

• Rekordok születtek a 2. forduló első mérkőzésén
    2012-01-29 06:49:15

Megdobtuk a 100-at,nagy arányú győzelemmel nyertünk a Mind1 otthonában!

• Következik a 2. felvonás!!
    2012-01-24 12:19:40

Szombat délután megkezdjük a visszavágókat.Első mérkőzésünket a Budai XI. otthonában játszuk a Mind1 csapata ellen.

• Ultimate Warriors:KLKS
    2012-01-22 18:30:18

Jó védekezéssel,erős kezdéssel megnyertük a mérkőzést.

15/15

100%

• ULTIMATE WARRIORS:KLKS
    2012-01-18 06:19:30

Elérkezett a félidő utolsó mérkőzése! Az eddig 2 legjobban szereplő gárda összecsapása!

2012.01.22.vasárnap 10:30 Erzsébet utca

• Támadtak a Darazsak!
    2012-01-15 08:59:28

Hibákkal játszva,hosszabbításban győzve, nyertünk 1ponttal a Darazsak fészkében!

• Kőbányán vendégeskedünk szombaton
    2012-01-12 15:30:17

Szombaton 19:00-kor a Kőbányai Darazsaknál lépünk pályára!

• Ultimate Warriors:Piarista Öf.
    2012-01-10 11:22:52

80:55

13/13

• B.Ú.É.K.!!
    2012-01-03 10:10:22

Az év első mérkőzésén a Piarista Öf. csapatát látjuk vendégül!

2012.01.08. 16:30 Erzsébet utca

• Csepeli Rombolók:Ultimate Warriors
    2011-12-18 20:50:44

Megtorpedóztuk a Rombolókat 22-vel!

• Még mindig nincs meg a 100
    2011-12-11 23:14:04

A feladat egyik része nem sikerült,de megszereztük a 11. győzelmet!

• Ultimate Warriors:Párkány Street
    2011-12-10 12:06:12

Vasárnap 15:00 Erzsébet utca.

FELADAT: 100!100!100!

• A Young Boys-t otthonában vertük
    2011-12-10 12:04:12

Megszereztük a 10. győzelmünket és meg van a 3. Budai csapat skalpja is.

• Új igazolások a Csapatnál
    2011-12-07 05:42:31

Sorozatos sérülések miatt, pár hete újjabb csapattársakat kerestünk.Hét végén pályára léphetnek: Kovács Gergely,Szabó Péter,Magyar Tamás

• Budai XI.SE Young Boys:Ultimate Warriors
    2011-12-07 05:38:50

Csütörtökön 20:30-kor a Budai XI SE fiatalabbik csapatánál vendégeskedünk.

• Harcosok triplákkal lőttek a Farkasokra
    2011-11-27 19:12:29

Szép játékkal,tripla csúccsal nyertünk!

• Álló Farkasok:Ultimate Warriors
    2011-11-23 21:53:48

November 27-e vasárnap Erzsébet utca 09:00 Hazai pályán,mégis idegenben!

• Ultimate Warriors:Budai XI SE Old Boys
    2011-11-20 20:25:57

Szokatlan kezdet,szokásos befejezés,kötelező győzelem! Meg van a 8.

2011-11-06 21:08:46

Ma ismét 6 emberrel,de nyertünk a BC Csepel csapata ellen!

• Ultimate Warriors:BC Csepel
    2011-11-05 07:16:46

Vasárnap az Erzsébet utcában 13:30-kor fogadjuk a BC Csepel csapatát

• Még mindig 100%-os a mérleg
    2011-10-30 19:58:32

Megszereztük 5. gyűzelmünket a Sajtó SC ellen!

• Sajtó SC: Ultimate Warriors
    2011-10-25 12:09:40

Következő mérkőzésünket 2011.10.30-án vasárnap reggel 08:00-kor játszuk a Sajtó SC ellen a BSE csarnokban.

• Megszereztük a 4. gyűzelmünket
    2011-10-16 14:23:52

Gyűrűk Urai ellen megszereztük 4. győzelmünket!!

• Ultimate Warriors : Gyűrűk Urai KSE
    2011-10-14 14:54:43
    2011.11.16. Erzsébet utca 12:00 vasárnap ellenfelünk a Gyűrűk Urai KSE
  • Komolyabb Búvár sérülése
    2011-10-11 15:07:58

Hétfőn kaptam a telefont,hogy Bohács Búvár Péter sérülése komolyabb mint amire gondoltunk.Fél évre nélkülöznünk kell sajnos! Jobbulást kívánunk!

• 62 ponttal nyertünk!!!!!
    2011-10-09 23:11:13

Nagy arányú gyűzelemmel nyertünk a Szent Pál Akadémia ellen!

• Szent Pál Akadémia : Ultimate Warriors
    2011-10-08 17:07:29

2011.10.09. Szent László Gimnázium 1102 Budapest, Kőrösi Cs u. 28. 17:00 vasárnap

• Meg van a második!!
    2011-10-02 21:22:01

Hosszabításban ,de nyertünk a Göd ellen!!!!

• Ultimate Warriors : Gödi SE
    2011-09-30 22:17:45

2011.10.02. 17:00-kor játszuk második mérkőzésünket a Gödi SE csapatával.

Helyszín:4.ker Erzsébet utcai Általános Iskola

• Ultimate Warriors:Budai XI SE Mind1
    2011-09-27 20:28:43

Megnyertük első mérkőzésünket!

• Szeptember 25-én kezdünk
    2011-09-20 13:58:40

Szeptember 25-én vasárnap 16:30-kor kezdjük el a 2011/2012 bajnoki szezont a Budai XI MIND1 csapata ellen.Helyszín :Csepel Tejút